Sīkdatņu politikā lietotie apzīmējumi:

Lietotājs – Interneta vietnes lietotājs vai apmeklētājs;

BauArt – SIA “BauArt”, Reģ. Nr. 41203023399, juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Zemeņu iela 7, LV- 3201.

BauArt informē, ka interneta vietnes www.bauart.lv darbības nodrošināšanai, Lietotāju pieredzes uzlabošanai, kā arī Lietotāju statistikas iegūšanai interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes?

Neliela izmēra faili, kas tiek noglabāti Lietotāja ierīcēs. Brīdī, kad Lietotājs izmanto BauArt interneta vietni, mūsu sistēma nolasa šīs sīkdatnes un attiecīgi pielāgo iestatījumus. Tādējādi sīkdatnes ir kā atslēga, ar kuru Jūsu pārlūks pieprasa pielāgotu informāciju. Sīkdatnes izmanto arī citām funkcijām, piemēram, statistikas iegūšanai.

Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas?

Funkcionālās (obligāti nepieciešamās) sīkdatnes – nodrošina pielāgotu interneta vietnes darbību Lietotāja veiktajām izvēlēm, privātuma politikas apstiprinājuma saglabāšanu.

Analītiskās sīkdatnes – palīdz veidot statistiku par vietnes apmeklējumu un izmantošanu.

Google Analytics sīkdatnes

Lai BauArt labāk izprastu vietnes apmeklētāju darbības, BauArt izmanto Google Analytics tīmekļa analīzes platformas pakalpojumus – Lietotāju ierīcē tiek noglabāta Google Analytics sīkdatne, kas, apvienojumā ar BauArt vietnē iestrādāto kodu, ievāc informāciju par Lietotāju apmeklējumu un nosūta to uz Google serveriem. Secīgi, BauArt piekļūst šai statistikai, analizē to, un attiecīgi pielāgo vietni Lietotāju vajadzībām. Ievāktā informācija tiek anonimizēta pirms Google to uzglabā savos serveros.

Gadījumā, ja Lietotājs nevēlas, lai Google Analytics apstrādā attiecīgās personas datus, uzstādot Google Analytics Opt-out programmu savā ierīcē, Lietotājs šādu sīkdatņu izvietošanu un analīzi var apturēt.

Kā var dzēst sīkdatnes?

Mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus, ir iespējams atslēgt sīkdatņu uzglabāšanu ierīcēs no izvēlētām vietnēm. Instrukcijas interneta visbiešāk lietotajām pārlūkprogrammām: Mozilla Firefox, Google Chrome

Lietotāju ievērībai – pilnībā atslēdzot sīkdatnes, interneta vietne var nedarboties pilnvērtīgi. Lai novērstu jebkādas interneta vietnes funkcionalitātes nepilnības, tā vietā ieteicams atslēgt trešo personu sīkdatnes, kas nozīmē, ka BauArt sīkdatņu izvietošana tiks pieļauta, turpretī Google sīkdatņu izvietošana tiks aizliegta.